Biz Kimiz?

Başak diyet kliniği 2017 yılında Uzman Diyetisyen ve Fitoterapi Uzmanı Başak İnsel Aydın tarafından kurulmuştur. Kısa sürede binleri aşkın danışanın ve birçok kurumsal firmanın hizmet aldığı kliniğimizde 4 adet uzman diyetisyenimiz, 2 adet spor eğitmenimiz, klinik psikoloğumuz ve asistanımız görev almaktadır. Misyonunu her daim önce insan sağlığı olarak belirleyen Başak Diyet Kliniği danışanlarına kişiye özel hizmet sunmaktadır.

 
 

EKİBİMİZ

Uzman Diyetisyen ve Fitoterapist Başak İnsel Aydın

0531 622 87 34


İstanbul Kadıköy doğumludur. Başak İnsel Aydın, Yeditepe Üniversitesinin 5 yıllık Beslenme ve Diyetetik (İngilizce) lisans eğitimini tamamlayarak ‘Diyetisyen’ ünvanını almaya hak kazanmıştır. Üniversite staj döneminde Acıbadem Hastanesi, İstinye Devlet Hastanesi, Maltepe Bölge Hastanesi, Toplum Sağlığı Merkezleri ve Özel Rehabilitasyon Merkezlerinde mesleğini deneyimleme şansı bulmuştur. Mezuniyetinden sonra Ataşehir Modern Tıp Merkezi ile iş hayatına başlayıp, sırası ile Emsey Hospital ve Anadolu Sağlık Merkezi John Hopkins Hastanelerinde diyetisyen ünvanı ile yer almıştır. Bu sırada Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi fitoterapi bölümü yüksek lisansını tamamlamıştır. 2017 yılının başından beri kurucusu oldu Başak Diyet kliniğinde danışan kabulüne devam etmektedir.Daha önce Teknosa A.Ş. , DHL lojiştik hiz A.Ş , Honda Türkiye gibi şirketlere kurumsal diyetisyenlik hizmeti vermiştir, günümüzde de büyük şirketlere kurumsal diyetisyenlik hizmetine devam etmektedir.

Daha sağlıklı ve fit bir hayat istiyorsan ben buradayım.

Diyetisyen Gizem Meziyet Doğan

0531 622 87 34


Osmaniye doğumludur. Gizem Meziyet Doğan, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinin 4 yıllık Beslenme ve Diyetetik lisans eğitimini tamamlayarak ‘Diyetisyen’ ünvanını almaya hak kazanmıştır. Üniversite staj döneminde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi,Toplum Sağlığı Merkezleri,Yatağan İlçe Sağlık Müdürlüğü,Polisan Boya Fabrikası gibi kurumlarda mesleğini deneyimleme şansı bulmuştur.BİA ve Antropometrik Vücut Analizi Yöntemleri Eğitimi-Sporcu Beslenmesi:Başarı Faktörleri ve Zamanlamanın Önemi-Besin Destekleri:5N1K-Popüler Diyetler ve Kariyer Planlama-Beyaz Etin Sağlıklı Beslenmedeki Yeri - İlk Yardım Kursu ve Program Bitirme Belgesi- Mikrobiyota ve Bağırsak Diyeti gibi seminerleri ve kursları tamamlamıştır.Mezuniyetinden sonra Başak Diyet ile iş hayatına başlayıp,şuanda da kurumsal çalışmaların yanı sıra Rings Sports Club’ta diyetisyen ünvanı ile Başak Diyet Diyetisyeni olarak hizmet vermektedir.

Sağlıkla, ideal kilona ulaşmak istiyorsan ben buradayım.

Diyetisyen Begüm Sarıkaş

0531 622 87 34


Begüm Sarıkaş, Marmara Üniversitesi 4 yıllık Beslenme ve Diyetetik lisans eğitimini tamamlayarak ‘Diyetisyen’ ünvanını almaya hak kazanmıştır.Eğitimi boyunca Beslenme ve Diyetetik Araştırma Topluluğu, Marmara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Klübü ve Gastrokültür Klüplerinde aktif görev almıştır. Üniversite staj döneminde özel kliniklerde ve Başak Diyet'te mesleğini deneyimleme şansı bulmuştur.Gıda ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi, İş Organizasyonu, Psikodiyet, Diksiyon, İş Hayatında İletişim, Zaman Yönetimi gibi seminerleri ve kurslarını tamamlamıştır.Sürdürülebilir Yaşam Derneği ve Türkiye Down Sendromlular Derneği'nde gönüllülük faaliyetlerini sürdürmektedir.Mezuniyetinden sonra Başak Diyet ile iş hayatına başlayıp, şuanda Başak Diyet Diyetisyeni olarak hizmet vermektedir.

Yenilikçi yaklaşımlar ve enfes tariflerle sağlıklı beslenmenize yardımcı olmak için buradayız.

Diyetisyen Başar Kemal Savaşçılar

0531 622 87 34


Diyetisyen Başar Kemal Savaşçılar, Yeditepe Üniversitesinin 4 yıllık Beslenme ve Diyetetik lisans eğitimini tamamlayarak ‘Diyetisyen’ ünvanını almaya hak kazanmıştır.Eğitim hayatının bir kısmında University of VIC - Central University of Catalonia Üniversite'sinde eğitim görmüştür.Eğitim hayatı boyunca Yeditepe Üniversitesi Sağlık Kulübü "SANİTAS",Yeditepe Üniversitesi Hayvan Hakları Kulübü "YÜHAK", Yeditepe Üniversitesi Spor Kulübü'nde temsili üye olarak ve Türk Eğitim Vakfı'nda halen gönüllü üye olarak sosyal sorumluluk projelerinde aktif görev almaktadır.Staj döneminde GATA Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, özel klinikler ve Başak Diyet'te mesleğini deneyimleme şansı bulmuştur.Science of Exercise University of Colorado, Science of Well-being Yale University, Besin ve İlaç Etkileşimleri, Bariatrik Cerrahide Multi-disipliner Yaklaşım ve Beslenme gibi seminerleri ve kursları tamamlamıştır.Mezuniyetinden sonra Başak Diyet ile iş hayatına başlayıp, Başak Diyet Ataşehir Şubesi Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi Ataşehir Tıp Merkezi'nde diyetisyen ünvanı ile Başak Diyet Diyetisyeni olarak hizmet vermektedir.

Bilimi ışığında, en modern yaklaşımlarla doğru beslenme prensiplerini öğrenerek birlikte başaralım.

Nihan Gürbüz

0531 622 87 34


Nihan Gürbüz, Anadolu Üniversitesi Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon Eğitimi'ni bitirmiş ve halen İstanbul Üniversitesi Egzersiz ve Spor Bilimleri Fakültesi'nde eğitim almaktadır.Türkiye Cimnastik Federasyonu Pilates Antrenörlüğü, Medical Exercise Trainer (Tıbbi Egzersiz Eğitmeni), Recovery Training, Acupressure Massage for Pain Relief sertifikalarına sahiptir.Pilates'in yanında Yoga ile ilgili de çeşitli eğitimler görmüş ve yoga eğitmenliği için gelişim göstermiştir.Mesleki hayatında pilates eğitmeni ve tıbbi egzersiz eğitmeni olarak farklı kurumlarda görev yapmış ve şu anda Başak Diyet'te pilates ve tıbbi egzersiz eğitmeni olarak hizmet vermektedir.

Sağlıklı bir beden ve güçlü bir bağışıklığı desteklemek için buradayım.

Simge Şener

0531 622 87 34


Simge Şener, Düzce Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü Mezunudur.Tenis antrenörlüğü, Spor Sakatlıkları, Omurga Sağlığı ve Egzersiz, The Pilates Coach Anatomi Biomechanic, Postür Analizi, Wellness 1. Kademe Eğitmenliği, Ortopedik Problemler ve Egzersiz Yaklaşımı, Balance Body Mat Module, Balance Body Reformer Module sertifikalarına sahiptir.Mesleki hayatında pilates eğitmeni ve personel trainer olarak farklı kurumlarda görev yapmış ve şu anda Başak Diyet'te pilates eğitmeni olarak hizmet vermektedir.

Sağlıklı bir beden ve güçlü bir bağışıklığı desteklemek için buradayım.

Randevu Al