Biz Kimiz?

Başak diyet kliniği 2017 yılında Fitoterapi ve Beslenme Uzmanı Başak İnsel Aydın tarafından kurulmuştur. Kısa sürede 1000 i aşkın danışanın hizmet aldığı kliniğimizde 2 adet uzman diyetisyenimiz, spor eğitmenimiz ve asistanımız görev almaktadır. Misyonunu her daim önce insan sağlığı olarak belirleyen Başak Diyet Kliniği danışanlarına kişiye özel hizmet sunmaktadır.

 
 

EKİBİMİZ

Uzman Diyetisyen ve Fitoterapist Başak İnsel Aydın

0531 622 87 34


İstanbul Kadıköy doğumludur. Başak İnsel Aydın, Yeditepe Üniversitesinin 5 yıllık Beslenme ve Diyetetik (İngilizce) lisans eğitimini tamamlayarak ‘Diyetisyen’ ünvanını almaya hak kazanmıştır. Üniversite staj döneminde Acıbadem Hastanesi, İstinye Devlet Hastanesi, Maltepe Bölge Hastanesi, Toplum Sağlığı Merkezleri ve Özel Rehabilitasyon Merkezlerinde mesleğini deneyimleme şansı bulmuştur. Mezuniyetinden sonra Ataşehir Modern Tıp Merkezi ile iş hayatına başlayıp, sırası ile Emsey Hospital ve Anadolu Sağlık Merkezi John Hopkins Hastanelerinde diyetisyen ünvanı ile yer almıştır. Bu sırada Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi fitoterapi bölümü yüksek lisansını tamamlamıştır. 2017 yılının başından beri kurucusu oldu Başak Diyet kliniğinde danışan kabulüne devam etmektedir. Daha önce Teknosa A.Ş. , DHL lojiştik hiz A.Ş , Honda Türkiye gibi şirketlere kurumsal diyetisyenlik hizmeti vermiştir, büyük şirketlerden kurumsal diyetisyenlik hizmetine devam etmektedir.

Daha sağlıklı ve fit bir hayat istiyorsan ben buradayım.

Diyetisyen Başak Göksel

0531 622 87 34


İlköğretim ve lise eğitimlerini Samsun da tamalayan Başak Göksel, Okan Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden Onur öğrencisi ünvanı ile mezun oldu. Üniversitenin son yıllarında zorunlu staj sürecinde Bahçelievler Medicalpark, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, Erenköy Ruh ve Sinir Hastanesi, Kocaeli Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Burçak Catering gibi özel ve devlet hastanelerinde deneyim kazanma şansı yakaladı. Sporcu diyetisyenliği üzerinde çalışmakta olan Başak Göksel daha önce Well Club Spor ve Yaşam Merkezi, Fitness Must gibi spor salonlarına hizmet vermiştir. Aynı zamanda TOSB, GOSB ta Beslenme ve Diyet uzmanlığı görevini yürütmüştür. Şuanda kurumsal çalışmalarının yanı sıra Başak Diyet Kliniğinde danışan kabul etmektedir.

Sağlıkla, ideal kilona ulaşmak istiyorsan ben buradayım.

Diyetisyen Gizem Meziyet Doğan

0531 622 87 34


Osmaniye doğumludur. Gizem Meziyet Doğan, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinin 4 yıllık Beslenme ve Diyetetik lisans eğitimini tamamlayarak ‘Diyetisyen’ ünvanını almaya hak kazanmıştır. Üniversite staj döneminde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi,Toplum Sağlığı Merkezleri,Yatağan İlçe Sağlık Müdürlüğü,Polisan Boya Fabrikası gibi kurumlarda mesleğini deneyimleme şansı bulmuştur.BİA ve Antropometrik Vücut Analizi Yöntemleri Eğitimi-Sporcu Beslenmesi:Başarı Faktörleri ve Zamanlamanın Önemi-Besin Destekleri:5N1K-Popüler Diyetler ve Kariyer Planlama-Beyaz Etin Sağlıklı Beslenmedeki Yeri - İlk Yardım Kursu ve Program Bitirme Belgesi- Mikrobiyota ve Bağırsak Diyeti gibi seminerleri ve kursları tamamlamıştır.Mezuniyetinden sonra Başak Diyet ile iş hayatına başlayıp,şuanda da kurumsal çalışmaların yanı sıra Rings Sports Club’ta diyetisyen ünvanı ile Başak Diyet Diyetisyeni olarak hizmet vermektedir.

Sağlıkla, ideal kilona ulaşmak istiyorsan ben buradayım.

Spor Eğitmeni Elçin Aytemur Eser

0531 622 87 34


İstanbul Maltepe doğumludur. Elçin Aytemur Eser İstanbul Gedik Üniversitesi Spor Bilimleri fakültesi mezunudur. Gebze Teknik Üniversitesi pedagojik formasyon eğitimini tamamlamıştır. -Facial Pilates Reformer -Facial Pilates Matwork -Reformer Pilates -Matwork 1-2 -Anatomy Workshop -Fitness Personal Coach -Postural Analysis Workshop -Hamile Pilatesi sertifikalarını almaya hak kazanmıştır. Çeşitli spor salonlarında ve son olarak Acıbadem Üniversitesi Mehmet Ali Aydınlar Kampüsü Spor Merkezinde 3 yıl süre ile fitness ve pilates eğitmenliği yapmıştır. Kariyerinin 7. yılına Başak Diyette devam etmektedir.

Sağlıklı ve daha kaliteli bir yaşam için ben burdayım.

Diyetisyen ve Spor Eğitmeni Sibel Aşkın

05316228734


Kütahya Simav doğumludur. Sibel Aşkın Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunudur.Eğitimi boyunca Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sultan Abdülhamit Han (GATA) Eğitim ve Araştırma Hastanesinde stajyer diyetisyen olarak görev almıştır. -Postural Analysis Workshop -Hamile Pilatesi -Duygu Yönetimi -Takım Çalışması -Zaman ve Stres Yönetimi -Motivasyon Yönetimi -Kalite Yönetim Sistemi -Beslenmede Gıda Güvenliği Eğitimi -Geleneksel Türk Mutfağında Fermante Besinler sertifikalarını almaya hak kazanmıştır. İki yıl boyunca B-fit Spor ve Yaşam Merkezi pilates eğitmenliği ve diyetisyenlik yapmıştır.Kariyerinin 3. yılına Başak Diyette hem diyetisyen olarak hem de pilates eğitmeni olarak devam etmektedir.

Sağlıklı ve daha kaliteli bir yaşam için ben burdayım.

Randevu Al