DİYET MASTER
Diyet Master Online Diyetisyen mobil uygulamamız nedir?


Başak Diyet'in sahip olduğu teknolojik imkanlarla geliştirmiş olduğu bir diğer online diyet platformu da Diyet Master Online Diyetisyen mobil uygulamamızdır.Uygulamamızı App Store ya da Google Playstore'dan indirip kayıt olan danışanlarımız kayıt sırasında giriş yaptıkları bilgilerin tümüne ve diyet yapma amaçlarına göre sadece kendilerine özel diyet listelerini görerek satın alabilirler. Diyet Master Türkiye'de ve Dünya'da haftanın her günü saat 0900-2100 arasında anlık diyetisyen hizmeti sunan ilk ve tek mobil uygulamadır.Sıkça Sorulan Sorular

Danışanlarımız tarafından sıkça sorulan soruları cevapladık
 
1Diyet Master ücretli bir uygulama mı?
Evet. Diyet Master kişiye özel diyet programları sunan ve danışanların haftanın 7 günü sabah 09:00 - akşam 21:00 arasında diyetisyenlerine uygulama üzerinden mesajla ulaşabildikleri bir uygulama olması sebebiyle ücretlidir. Online diyetisyen hizmetinden çok daha fazla artıları olmasına rağmen çok düşük ücretlerle kaliteli ve gerçek diyetisyen hizmeti verebilmek adına oluşturulmuştur.
2Diyet Master sadece kendi danışanlarınıza mı özel bir uygulama?
Hayır. Diyet Master Türkiye ve Dünya'nın heryerinden ulaşılabilen ve kullanılabilinen Başak Diyet'e ait bir mobil uygulamadır.
3Uygulamayı indirip kayıt oldum ancak ödeme yapamıyorum, diyet satın alamıyorum, ne yapmalıyım?
Uygulama içi satın alımda ödeme yapamadığınız durumlarda uygulama üzerinden diyetisyeninize bu durumu belirttiğinizde sizlerle banka hesap bilgilerimiz paylaşılacak ve havale/eft sonrası diyet tanımlamanız tarafımızca yapılacaktır.
4Diyet Master'da diyetisyen hizmetini kim vermektedir?
Diyet Master'da kullanıcılarımızla mesajlaşan ve diyetlerini sunan diyetisyenlerin tümü Başak Diyet'te yetişmiş ve tecrübe sahibi uzman diyetisyenlerdir.Diyet Master dışarıdan ekstra bir hizmet alımı yapmaması sebebiyle tüm diyetisyenlerimiz aynı kalitede hizmet sunar.
5Diyet Master'da sadece 2-3 çeşit diyet görebiliyorum.Bazı diyet çeşitlerini neden göremiyorum?
Uygulamamız tamamen kişiye özel çalıştığı için kronik hastalıklarınıza ve fiziksel özelliklerinize göre sadece size özel diyetleri karşınıza çıkarır. Örneğin insülin direnci ya da diyabet hastası olan bir kişi aralıklı oruç (fasting) diyetlerimizi göremez. Ya da kalp hastası kişiler olabildiğince sebze-meyve ağırlıklı beslenerek, hayvansal gıdalardan biraz daha uzak durmaları gerektiğinden ketojenik tipte diyetlerimizi görememektedirler. Bir diğer örnek çölyak hastalarıdır. Bu hastalığı kayıt sırasında işaretleyen kullanıcılarımız sadece glütensiz tariflerimizle oluşturulmuş glütensiz diyetlerimizi görebilirler.
6Diyet listeleri ne sıklıkla değişir?
Diyet Master'da listelerimiz haftalık olarak değişmektedir.Her hafta, her öğünde iki farklı diyet listesi kullanıcılarımıza sunulur ve bu seçeneklerden birini seçerek beslenme programı takip edilir. Mevcut haftanızın son günü kilo bilginizi girdiğinizde bir sonraki haftanın diyet listesini görmeye başlarsınız. Günlük olarak diyet listesi değişimi hem diyet disiplini ve takibini koruma açısından oldukça zordur, hem de her gün tüketilecek besinler değişeceğinden çok fazla besin için alış-veriş yapılması gerekecektir. Bu da aslında keyifle geçirmemiz gereken diyet sürecinde mali olarak danışanlarımızı zorlayacaktır. Tüm bunların yanında bir hafta süreyle aynı listelerle takip, diyetisyenlerimize kişinin genel tercihleri, diyete uyumu ve hangi besilerin kişide daha etkili olduğu konusunda daha kararlı bir veri analizi imkanı sunar.
7Diyet satın aldığımda istediğim zaman başlayabilir miyim?
Diyet Master'la diyet satın aldığınız anda diyet listeniz açılır ve diyetisyeniniz sizleri takibe başlar. İleri tarihli diyet satın alma seçeceğimiz henüz uygulamamızda bulunmamaktadır. Bu sebeple kullanıcılarımız diyetlerini satın alır, alış verişlerini tamamlarlar ve ertesi gün diyetlerine başlamış olurlar.
8Kalan mesaj hakkı ne demektir?
Diyet Master'da beslenme programlarımızdan herhangi birini satın alan kişilere diyetisyenleriyle mesajlaşabilecekleri 20 mesaj hakkı ücretsiz olarak tanımlanır.Kullanıcılarımız diyetleriyle ilgili tüm bilgileri uygulamamızda bulabilmelerinin yanı sıra diyetisyenimizle bu mesaj hakları ile mesajlaşırlar.Diyetine uyarak işaretlemelerini yapan, öğün fotoğraflarını gönderen, notlarını tamamlayan kullanıcılarımıza sınırsız sayıda mesaj hakkını hediye etmekteyiz.Ancak uygulamamızı kullanmayıp listesine uymayarak sadece mesajla süreci ilerletmek isteyen kullanıcılarımız için herhangi bir hediye mesaj hakkı tanımlaması yapılmamaktadır.
9Uygulamada yaptığım işaretler ve gönderdiğim öğün fotoğrafları ne işe yarar?
Uygulama üzerinden yapmış olduğunuz tüm işaretlemeler, öğün fotoğraflarınız, genel notlarınız, egzersiz notlarınız, su içme verileriniz gibi tüm bilgiler uzman diyetisyenlerimizce günlük olarak takip edilir. Bu bilgiler ışığında diyetisyenlerimiz sizlere önerilerini daha sağlıklı şekilde iletirler. Bilgileriniz ışığında hem besin tercihleriniz görülerek, hem de porsiyon kontrolünüz sağlanarak diyet sürecinde en verimli şekilde ilerlemeniz sağlanır.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Randevu Al