Psikolojik DanışmanlıkYardım almaktan korkmayın

Günlük hayatımızda hepimiz birçok zorluk yaşarız. Bu zorluklar baş edilebilecek derecede olabildiği gibi zaman zaman üstesinden gelinmesi güç problemlere de dönüşebilir. Bu durumda ilk olarak kendi başımıza çözmeye çalışır, daha sonra çevremizdeki güvendiğimiz insanlara danışarak, onlardan yardım isteriz. Fakat bazen sığındığımız bu yardım kalelerimiz yeterli gelmeyebilir ve çıkmazda olduğumuzu düşünebiliriz. Problemlerimizle baş etmek için yeni yollar bulmak giderek zorlaşır.

Tam da bu anda uzman bir psikologdan profesyonel destek almak, size yeni ve güvenilir bir yardım kalesi oluşturacaktır. Terapistinizden alacağınız yardım, yakın çevrenizden alacağınız tavsiyelerden farklı olacaktır. Geçmişte yaşadığınız, şimdi yaşamakta olduğunuz veya gelecekte yaşamaktan endişelendiğiniz zorluklarla tek başınıza baş etmek zorunda değilsiniz. Psikoterapi seanslarında kendi çıkış yollarınızı bulmanızda psikoloğunuz size yardımcı olacaktır.

Kliniğimizde görevli Uzman Klinik Psikolog Zerrin Peker, mesleğinde 35 yılı aşkın deneyimi ve çoğunluğu klinik vakalardan oluşan tecrübesi ile psikolojik danışmanlık ve destek konusunda her zaman yanınızda.


Randevu Al
Randevu Al